+90 542 341 7476 | info@barbarian.com.tr |
TR / RU / EN / 中文 / IT / ES / 

Barbarian Medieval Tavern

Yıllara meydan okuyan eski avlu kapısını araladığınızda yüzlerce yıllık taş merdivenler, sizi binlerce yılın yaşanmışlığının izlerini taşıyan peribacalarına, kaya mezarlarına ve tarihi konakları seyredebileceğiniz uçsuz bucaksız bir manzaraya taşıyor.

Bu manzaraya ev sahipliği yapan Barbarian Medieval Tavern, yeraltında kaya oyma mağaralardan ve zemin katta kaya oyma kemerli taş binadan oluşan eski bir ahırdır.

Osmanlı döneminde atlı sipahilerin ahırı, Cumhuriyet döneminde develerle atlarla posta dağıtılan Ürgüp postahanesi sonradan, restore edilerek 17 yıl boyunca Erinal ailesinin konutu olarak kullanılmış ve yine ailenin ev sahipliğinde bir Ortaçağ restaurantına dönüştürülmüştür.

Barbarian da özenle şeçilmiş taze etlerin, aromatik odunların közlerinde uzun saatler boyunca pişirilmesi ile ortaya çıkan benzersiz lezzetleri, seçkin şaraplarımız ve biralarımız eşliğinde deneyimleyebilirsiniz.

Barbarian Medieval Tavern’in yeraltındaki birbirinden farklı kaya oyma mağaralarında keyifli zaman geçirebilir, şarap mahzenimiz de hem yıllanmış hem de günümüz bölge şaraplarımızı tadabilirsiniz.

Hititlerin, Romalı Askerlerin sandaletleri ile geçtiği  kaya oyma tünellerden başka bir çağa adım atarken, bu çağı ruhunuzda hissedebileceğiniz, her biri el yapımı olan, tasarım objelerimizi alabileceğiniz, mağazamızı gezebilirsiniz.

Barbarian Mediavel Tavern
Contact us via WhatApp Contact us via WhatApp +90 542 341 7476
Follow us
Ürgüp